• Przedmiotem tej aukcji jest chłodnica destylacyjna z wężownicą 2,5m wykonaną z rury fi8x1 osadzona w rurze 60,3mm z kompletem węży, złączek i uszczelek do podłączenia wody i szybkowaru lub innego posiadanego zbiornika (przykładowe zdjęcie podłączenia po prawej) Tylko u nas otrzymujecie Państwo gwarancje na zakupione destylatory, a do każdego zakupu...

  119,00 zł
 • Przedmiotem tej aukcji jest chłodnica destylacyjna z odstojnikiem w którym znajduje się zawór spustowy i termometr, oraz z wężownicą 2,5m wykonaną z rury fi8x1 osadzona w rurze 60,3mm. Do zestawu dodajemy komplet węży, złączek i uszczelek do podłączenia wody i szybkowaru lub innego posiadanego zbiornika (przykładowe zdjęcie podłączenia po prawej. 

  229,00 zł
 • Przedmiotem tej aukcji jest chłodnica destylacyjna z dwoma odstojnikami, w każdym odstojniku znajduje się zawór spustowy i sonda na termometr, za odstojnikami znajduje się chłodnica z wężownicą 2,5m wykonaną z rury fi8x1 osadzona w rurze 60,3mm.

  269,00 zł
 • Przedmiotem tej aukcji jest nowoczesna Kolumna Rektyfikacyjna "Mini Zimne Palce" 60cm - dzięki zastosowaniu wypełnienia miedzianego, oraz dodatkowego chłodzenia, które powoduje trzykrotną destylację za jednym procesem produkt końcowy jest najwyższej jakości.

  330,00 zł
 • Nowoczesna Kolumna Rektyfikacyjna 4 Mini Zimne Palce dwa odstojniki - dzięki zastosowaniu wypełnienia miedzianego, oraz dodatkowego chłodzenia,

  360,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów