DESTYLATOR SZYBKOWAR 5 L  TYPU POT-STILL Z DWOMA ODSTOJNIKAMI Zobacz większe

DESTYLATOR SZYBKOWAR 5 L TYPU POT-STILL Z DWOMA ODSTOJNIKAMI

Nowy

Gotowy do użytku kwasoodporny destylator 5l z najlepszym chłodzeniem (największa chłodnica) 2x duży odstojnik z zaworem kulowym i termometrem, oraz z zestawem węży i złączek. Z funkcją szybkowaru.

Więcej szczegółów

320,00 zł

96 Przedmioty

Litrarz 5l

Solidny kwasoodporny destylator 5l z najlepszym chłodzeniem (największa chłodnica) 2x duży odstojnik z zaworem kulowym i termometrem, oraz z zestawem węży i złączek. Dwa odstojniki doskonale wychwytują pierwszą i drugą frakcję fuzli (nieprzyjemne zapachy) dzięki czemu produkt destylacji jest wysokiej jakości(łagodniejszy zapach i smak). Destylator wykonany na podstawie szybkowaru o pojemności 5l - całość jest idealnie wyważona (stoi stabilnie nawet pusty). Sprzęt nadaje się zarówno do destylacji jak i do gotowania w szybkowarze - jest to świetny pomysł na prezent dla Pań i Panów. Destylator charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Cały zestaw jest sprawdzany ciśnieniowo i gotowy do użycia.

 W skład zestawu wchodzi: 

1. Solidny turecki szybkowar o pojemności 5l wykonany z atestowanej stali kwasoodpornej z grubym dnem równomiernie rozprowadzającym ciepło. Dodatkowym atutem jest samo uszczelniająca pokrywa z zaworem bezpieczeństwa. Nadaje się do każdego rodzaju kuchenki.

2. Termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pasujący do odstojnika. Dzięki zastosowaniu termometru mamy pełna kontrolę nad temperaturą oparów wchodzących do chłodnicy co ułatwia nam regulację mocy % końcowego produktu. W sprzedaży posiadamy również wersję z termometrem elektronicznym.

3. DWA DUŻE  odstojniki o pojemności 300 ml wyłapujące różne frakcje fuzli. Zaprojektowane są tak aby pomieścić odpadki nawet przy destylacji 20 l nastawu. Dzięki takiej pojemności niemożliwe jest przedostanie się odpadu do chłodnicy co chroni przed zepsuciem całego produktu końcowego i znacznie poprawia jakość. Rozmieszczenie odstojników w naszym sprzęcie zbliża środek ciężkości do osi szybkowaru, dzięki czemu destylator stoi stabilnie.  Dodatkowo w odstojnikach jest wspawana gilza na termometr z sondą, oraz nypel na zawór spustowy. Oczywiście zawory są zamontowane do odstojników. 

4.Chłodnica o pojemności 700 ml -z największą w tego typu destylatorach wężownicą o długości 2,5 m wykonaną z rury kwasoodpornej fi8mm. Dzięki zastosowaniu tak dużej chłodnicy oszczędzamy na wodzie(wolniejsza wymiana) oraz zwiększamy wydajność sprzętu - możemy szybciej gotować a towar leci jak z lodówki

5. Zestaw węży zbrojonych do podłączenia dopływu i odpływu wody (2m).

6. Opaski zaciskowe do uszczelnienia połączenia węży z chłodnicą.

7. Złączka z opaską zaciskową pasująca do kranów domowych.

8. Komplet nakrętek podkładek i uszczelek do połączenia kolumny z szybkowarem.

5 inne produkty

PayPal