Destylator na szybkowarze z dwoma odstojnikami i filtrem węglowym 5l Zobacz większe

Destylator szybkowar 5l dwa odstojniki, filtr węglowy

Nowy

Przedmiotem tej aukcji jest Solidny kwasoodporny destylator 5l z filtrem węglowym, najlepszym chłodzeniem, z dwoma odstojnikami i termometrem, oraz z zestawem węży, złączek i regulowaną podpórką. Dwa odstojniki doskonale wychwytują pierwszą i drugą frakcję fuzli (nieprzyjemne zapachy) dzięki czemu produkt destylacji jest wysokiej jakości(łagodniejszy zapach i smak).

Więcej szczegółów

365,00 zł

92 Przedmioty

Destylator wykonany na podstawie szybkowaru o pojemności 5l całość jest idealnie wyważona, a dzięki zastosowaniu regulowanej podpórki pokrywa jest odziążona. Sprzęt nadaje się zarówno do destylacji jak i do gotowania w szybkowarze - jest to świetny pomysł na prezent dla Pań i Panów. Destylator charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Cały zestaw jest sprawdzany ciśnieniowo i gotowy do użycia.

1. Solidny turecki szybkowar o pojemności 5l wykonany z atestowanej stali kwasoodpornej z grubym dnem równomiernie rozprowadzającym ciepło. Dodatkowym atutem jest samo uszczelniająca pokrywa z zaworem bezpieczeństwa. Nadaje się do każdego rodzaju kuchenki.

2. Termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pasujący do odstojnika. Dzięki zastosowaniu termometru
mamy pełna kontrolę nad temperaturą oparów wchodzących do chłodnicy co ułatwia nam regulację mocy % końcowego produktu. W sprzedaży posiadamy również wersję z termometrem elektronicznym.

3. DWA DUŻE  odstojniki o pojemności 300 ml wyłapujące różne frakcje fuzli. Zaprojektowane są tak aby pomieścić odpadki nawet przy destylacji 20 l nastawu. Dzięki takiej pojemności niemożliwe jest przedostanie się odpadu do chłodnicy co chroni przed zepsuciem całego produktu końcowego i znacznie poprawia jakość. Rozmieszczenie odstojników w naszym sprzęcie zbliża środek ciężkości do osi szybkowaru, dzięki czemu destylator stoi stabilnie.  Dodatkowo w odstojnikach jest wspawana gilza na termometr z sondą, oraz nypel na zawór spustowy. Oczywiście zawory są zamontowane do odstojników.

4. Filtr węglowy zasypany węglem aktywnym - daje świetny efekt końcowy.

5.Chłodnica o pojemności 700 ml - z największą w tego typu destylatorach wężownicą o długości 2,5 m wykonaną z rury kwasoodpornej fi8mm. Dzięki zastosowaniu tak dużej chłodnicy oszczędzamy na wodzie(wolniejsza wymiana) oraz zwiększamy wydajność sprzętu - możemy szybciej gotować a towar leci jak z lodówki

6. Zestaw węży zbrojonych do podłączenia dopływu i odpływu wody (2m). 

7. Opaski zaciskowe do uszczelnienia połączenia węży z chłodnicą. 

8. Złączka z opaską zaciskową pasująca do kranów domowych.

9. Regulowana podpórka która stabilizuje destylator i odciąża pokrywę

10. Komplet nakrętek podkładek i uszczelek do podłączenia kolumny 

 

5 inne produkty

PayPal