Destylator szybkowar 5l odstojnik, MINI ZIMNE PALCE Zobacz większe

Destylator szybkowar 5l odstojnik, MINI ZIMNE PALCE

Nowy

Solidny kwasoodporny destylator 5l z kolumną typu  ZIMNE PALCE - refluks wewnętrzny, z odstojnikiem, zestawem węży i złączek oraz z precyzyjnym termometrem elektronicznym. Dzięki zastosowaniu kolumny z refluksem na cztery zimne palce, która dodatkowo jest wypełniona miedzią produkt końcowy jest najwyższej czystości (zachodzi trzykrotna destylacja za jednym procesem)

Więcej szczegółów

375,00 zł

96 Przedmioty

Litrarz 5l

Destylator wykonany na podstawie szybkowaru o pojemności 5l całość jest idealnie wyważona, dzięki regulowanej podpórce stoi stabilnie, a pokrywa jest odciążona. Sprzęt nadaje się zarówno do destylacji jak i do gotowania w szybkowarze - jest to świetny pomysł na prezent dla Pań i Panów. Destylator charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Cały zestaw jest sprawdzany ciśnieniowo i gotowy do użycia.

1. Solidny turecki szybkowar o pojemności 5l wykonany z atestowanej stali kwasoodpornej z grubym dnem równomiernie rozprowadzającym ciepło. Dodatkowym atutem jest samo uszczelniająca pokrywa z zaworem bezpieczeństwa. Nadaje się do każdego rodzaju kuchenki.

2. Kolumna destylacyjna z refluksem wewnętrznym zimne palce- nasza nowatorska kolumna posiada cztery zimne palce, odstojnik z zaworem kulowym, oraz bardzo wydajną chłodnicę. Dla zapewnienia jeszcze lepszej jakości produktu końcowego zasypana jest wymiennym wypełnieniem miedzianym, które katalizuje niepożądane substancje. Jest to bez wątpienia najlepsza kolumna tego typu na szybkowar, posłuży wam przez wiele lat i pomoże osiągnąć efekt, którego pozazdroszczą wam znajomi

3. Termometr precyzyjny elektroniczny - sondę wkładamy na szczyt kolumny. Dzięki zastosowaniu termometru mamy pełna kontrolę nad temperaturą oparów wchodzących do chłodnicy co ułatwia nam regulację mocy % końcowego produktu. Jest to bardzo ważne w przypadku kolumny z refluksem.

4.Chłodnica o pojemności 700 ml - z największą w tego typu destylatorach wężownicą o długości 2,5 m wykonaną z rury kwasoodpornej fi8mm. Dzięki zastosowaniu tak dużej chłodnicy oszczędzamy na wodzie(wolniejsza wymiana) oraz zwiększamy wydajność sprzętu - możemy szybciej gotować a towar leci jak z lodówki

5. Zestaw węży zbrojonych do podłączenia dopływu i odpływu wody (2m). 

6. Opaski zaciskowe do uszczelnienia połączenia węży z chłodnicą. 

7. Złączka z opaską zaciskową pasująca do kranów domowych.

8.Komplet nakrętek podkładek i uszczelek do połączenia kolumny z szybkowarem. 

9. Wypełnienie miedziane katalizujące związki siarkowodorów

10. Regulowana podpórka stabilizująca destylator i odciążająca pokrywę

5 inne produkty

PayPal