DESTYLATOR TYPU POT-STILL Z ODSTOJNIKIEM SZYBKOWAR 17 L Zobacz większe

DESTYLATOR SZYBKOWAR 9 L TYPU POT-STILL Z ODSTOJNIKIEM

Nowy

Gotowy do użytku solidny destylator na szybkowarze 9l typu POT-STILL z najlepszym chłodzeniem i dużym odstojnikiem z zaworem kulowym i termometrem, oraz z zestawem węży i złączek. 

Więcej szczegółów

309,00 zł

99 Przedmioty

Litrarz 9l

Solidny kwasoodporny destylator 9l z najlepszym chłodzeniem (największa chłodnica) i dużym odstojnikiem z zaworem kulowym i termometrem, oraz z zestawem węży i złączek. Odstojnik świetnie zbiera nieprzyjemne zapachy dzięki czemu produkt destylacji jest wysokiej jakości (łagodniejszy zapach i smak). Destylator wykonany na podstawie szybkowaru o pojemności 9l. Sprzęt nadaje się zarówno do destylacji jak i do gotowania w szybkowarze - jest to świetny pomysł na prezent dla Pań i Panów. Destylator charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Cały zestaw jest sprawdzany ciśnieniowo i gotowy do użycia.

W skład zestawu wchodzi:

1. Solidny turecki szybkowar o pojemności 9l wykonany z atestowanej stali kwasoodpornej z grubym dnem równomiernie rozprowadzającym ciepło. Dodatkowym atutem jest samo uszczelniająca pokrywa z zaworem bezpieczeństwa. Nadaje się do każdego rodzaju kuchenki.

2. Duży odstojnik o pojemności 300ml zaprojektowany tak aby pomieścił fuzle nawet przy destylacji 20l nastawu. Dzięki takiej pojemności niemożliwe jest przedostanie się odpadu do chłodnicy co chroni przed zepsuciem całego produktu końcowego i znacznie poprawia jakość. Dodatkowo w odstojniku jest wspawana gilza na termometr z sondą, oraz nypel na zawór spustowy. Oczywiście zawór jest zamontowany do odstojnika.

3. Termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pasujący do odstojnika. Dzięki zastosowaniu termometru mamy pełna kontrolę nad temperaturą oparów wchodzących do chłodnicy co ułatwia nam regulację mocy % końcowego produktu.

4.Chłodnica o pojemności 700 ml - z największą w tego typu destylatorach wężownicą o długości 2,5 m wykonaną z rury kwasoodpornej fi8mm. Dzięki zastosowaniu tak dużej chłodnicy oszczędzamy na wodzie(wolniejsza wymiana) oraz zwiększamy wydajność sprzętu - możemy szybciej gotować a towar leci jak z lodówki ;). Chłodnica wykonana jest w całości ze stali kwasoodpornej 304 spawana w osłonie argonu.

5. Zestaw węży zbrojonych do podłączenia dopływu i odpływu wody (2m).

6. Opaski zaciskowe do uszczelnienia połączenia węży z chłodnicą.

7. Złączka z opaską zaciskową pasująca do kranów domowych.

8. Komplet nakrętek, podkładek i uszczelek do połączenia kolumny z szybkowarem.

5 inne produkty

PayPal