Dostawa

Każdy towar zakupiony i opłacony do godziny 11:00, lub w opcji za pobraniem jest wysyłany tego samego dnia, 90% paczek jest dostarczana na drugi dzień po wydaniu firmie kurierskiej. Pakowanie odbywa się w obecności kamer, wszystkie przedmioty zanim trafią do paczki przechodzą kontrolę jakości. Paczki są dobrze zabezpieczone i oznaczone odpowiednimi piktogramami. Rachunki i dokumentacja zawsze znajdują się pod listem przewozowym. Przy odbiorze koniecznie sprawdź paczkę w obecności kuriera - protokół szkody jest podstawą do reklamacji. 

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom w swojej ofercie mamy usługi trzech przewoźników:

  • Firma kurierska GLS - realizują dla nas przesyłki krajowe do 31 kg. Czas dostarczenia 1-2 dni robocze, koszt 18 zł, pobranie + 5zł 

  • Firma kurierska DPD - realizują dla nas przesyłki krajowe i wewnątrz Unii Europejskiej do 31 kg, oraz przesyłki paletowe do 1000 kg. Czas dostarczenia 1-2 dni robocze, koszt 20 zł, pobranie + 5zł. Koszty palet i wysyłek zagranicznych ustalane są wg osobnego cennika.

  • Poczta Polska - realizuje dla nas przesyłki drobnicowe do 2kg, Czas dostarczenia 1-3 dni roboczych, Koszt dostawy 8,50 ekonomiczna, 9,50 priorytet.