Sklep E-Destylatory to doświadczona firma, która zajmuje się produkowaniem urządzeń do destylacji wykonanych z wysokiej jakości nierdzewnej stali, elementów miedzianych itp. Zaproponowane przez nas urządzenia to bardzo dobre, nowatorskie destylatory do wody oraz olejków eterycznych. Produkty te przeznacza się do użytku domowego oraz przemysłowego.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo destylatory  zbudowane na podstawie szybkowarów o pojemności 5l, 7l, 9l, 12l, 15l, 17l, i 21, destylatory zbudowane na podstawie beczek KEG o pojemnościach 30l, 50l i 100l, filtry węglowe, kolumny i chłodnice destylacyjne, drożdże i akcesoria, destylatory 40l i 100l.

Wszystkie wykonane przez nas destylatory cechują się najwyższą jakością. Opracowaliśmy, wdrożyliśmy i zastosowaliśmy opatentowaną metodę destylacji. Każdy produkt tworzymy z wielką pasją i przypisujemy mu możliwie jak najatrakcyjniejszą cenę. Służymy pomocą i doradztwem wszystkim Klientom. Zapewniamy szybką wysyłkę urządzenia oraz dyskretne opakowanie. Gwarantujemy, że transakcja przebiegnie bezpiecznie, a Wasze dane osobowe zostaną ochronione.  Jesteśmy pełni nadziei, że wizytę w naszym sklepie będziecie wspominać jako miłe doświadczenie i z chęcią zajrzycie do nas po raz kolejny. Serdecznie zapraszamy!