Destylator elektryczny 6 zimnych palcy keg 50l - kolumna typu REFLUX wewnętrzny Zobacz większe

Destylator elektryczny 6 zimnych palcy keg 50l - kolumna typu REFLUX wewnętrzny

Nowy

Gotowy do użytku, w pełni bezpieczny elektryczny destylator do wyboru 50l kolumna typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY(160cm). Jest to świetny sprzęt zaprojektowany w taki sposób aby produkt końcowy był najwyższej jakości (90-93% od początku do końca procesu).

Więcej szczegółów

1 099,00 zł

84 Przedmioty

Przedmiotem ogłoszenia jest kompletny - gotowy do użytku, Profesjonalny elektryczny destylator do wyboru 50l LUB 30l kolumna łączona typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY (180cm całkowita wysokość sprzętu). Dzięki zastosowaniu refluksu w postaci 6 zimnych palców uzyskujemy czystość na poziomie 90-93% od początku do końca destylacji . Ważnym atutem jest łączenie kolumny ułatwiające czyszczenie. Sprzęt zaprojektowany dla klientów nastawionych na wysoką jakość produktu końcowego, którym zależy dodatkowo na pracy z owocami. 

Cały zestaw jest sprawdzany pod ciśnieniem i gotowy do użycia. Tylko u nas otrzymujecie Państwo gwarancje na zakupione destylatory, a do każdego zakupu dołączamy rachunek.

Obsługa klientów: +48 512 986 980 ; +48 602 268 716.

W skład zestawu wchodzi:

1. Beczka KEG wysokość 60cm do wyboru 50l  wykonana z blachy kwasoodpornej - ocieplona aby wyeliminować straty w energii. W beczce wspawana jest kryza mocująca kolumnę (za dodatkową opłatą złącze SMS), sonda na termometr, mufa 3/4'' pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4'' pod grzałkę.

2. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4" o mocy 2000W + 1500W - w sumie 3500W. Do grzałek są dołączone przewody 2*1m z wtyczkami i osłoną zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.

3. Kolumna destylacyjna typu ZIMNE PALCE - reflux wewnętrzny, wysokość 120cm - nasz sprzęt posiada łączenie na 2/3 wysokości - ułatwia ono znacznie obsługę podczas wyciągania wypełnienia do czyszczenia. Kolumna składa się z dwóch elementów (króciec z rury fi60,3mm długość 700mm, oraz głowica wysokość 500mm, wyposażona w 6 zimnych palców). W cenie podstawowej mocowanie do beczki i łączenie kolumny jest wykonane na kryzach - za dodatkową opłatą montujemy szybko-złącza SMS, lub TRI-CLAMP.

4. Duży odstojnik z wspawanym króćcem i wkręconym zaworem. Odstojnik wyłapuje różne frakcję fuzli (związki niepożądane) znacząco poprawiając jakość produktu końcowego.

5. Duża chłodnica wykonana z rury fi60,3 mm, w którą wspawana jest 3m wężownica z rury fi8*1. Dzięki zastosowaniu tak dużej wężownicy oszczędzamy na przepływie wody i zwiększamy wydajność sprzętu.

6. Precyzyjny termometr elektroniczny z wyświetlaczem osadzonym w ramce. Wskazuje on temperaturę oparów na szczycie kolumny. Termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pokazujący temperaturę cieczy w beczce.

7. Węże igelitowe do podłączenia i odprowadzenia wody chłodzącej.

8. Uszczelka silikonowa do podłączenia kolumny z kegiem.

9. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą.

10. Szybko-złączka umożliwiająca podłączenie wody, lub złączka gumowa pasująca na większość kranów.

11. Wypełnienie kolumny - dziewięć druciaków kwasoodpornych (za dodatkową opłatą wypełnienie miedziane).

12. Kulowy zawór spustowy 3/4" ułatwiający opróżnienie beczki.

16 inne produkty

PayPal