Destylator AABRATEK KEG 50l złączę SMS 3.5kW Zobacz większe

Destylator AABRATEK KEG 50l złączę SMS 3.5kW

Nowy

Kompletny – gotowy do użytku destylator elektryczny z kolumną typu AABRATEK wysokość 220cm beczka 50 lub 30l.

Więcej szczegółów

1 599,00 zł

38 Przedmioty

Kompletny – gotowy do użytku destylator elektryczny z kolumną typu AABRATEK wysokość 220cm beczka 50 lub 30l. Tylko u nas kolumna w komplecie z wypełnieniem katalitycznym miedzianym i nierdzewnym. Zestaw dzielony w trzech miejscach złączami typu SMS lub TRI-CLAMP do wyboru!

Głowica z innowacyjną wytrzymałą wężownicą – zastrzeżona wzorem towarowym.

1. Beczka KEG wysokość 60cm do wyboru 50l lub 30l wykonana z blachy kwasoodpornej – ocieplona aby wyeliminować straty w energii. Zbiornik jest wyposażony w mocowanie kolumny na szybko-złącze typu SMS lub TRI-CLAMP, sonda na termometr,mufa 3/4” pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4” pod grzałkę.

2. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4″ o mocy 2000W + 1500W – w sumie 3500W. Do grzałek są dołączone grube przewody z wtyczkami i osłona zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.
3. Kolumna destylacyjno-rektyfikacyjna aabratek. Wykonana z rury kwasoodpornej 60,3mm, wysokość 160cm. Kolumna składa się z trzech części łączonych za pomocą złącz SMS lub TRI-CLAMP. Pierwszy element ma długość 30cm, jest on wypełniony miedzią i pełni funkcję katalizatora. Drugi element mierzy 100cm i zawiera wypełnienie nierdzewne na którym rozkładają się skropliny spływające z głowicy. Ostatnia część to głowica o wysokości 30cm i długości 42cm, z zaworem precyzyjnym wyposażona w innowacyjną wężownicę z płaszczem wodnym. Kolumna jest ocieplona aby przyspieszyć cały proces.
4. Głowica AABRATEK – naszą głowicę wyróżnia zastosowanie wydajnej i wytrzymałej wężownicy z płaszczem wodnym. Aby zapobiec powstawaniu zgorzelin spawy są wykonywane w poduszce argonu, a następnie poddawane szkiełkowaniu. Głębokość jeziorka, oraz kąty w głowicy są idealnie dobrane dzięki czemu uzyskujemy najwyższą czystość.
5. Wężownica z płaszczem wodnym – zastrzeżona wzorem towarowym. Opracowana przez nas po wielu godzinach testów charakteryzuje się o wiele większą żywotnością niż tradycyjne wężownice wykonane z cienkiej rury karbowanej. Należy zwrócić również uwagę na zwiększoną wydajność, dzięki czemu oszczędzamy na przepływie wody.
6. Precyzyjny termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD wpinanym w ramkę w kolumnie –  wskazuje on temperaturę oparów na szczycie kolumny. W zestawie znajdą Państwo również termometr bimetaliczny do pomiaru temperatury w beczce.
7. Węże igelitowe zbrojone – doprowadzające wodę do wężownicy. Wyposażone są w opaski zaciskowe, oraz przyłącze wody na szybko-złączke ogrodową lub nakładane na wylewkę. Długość węży 2x2m8. Złącza SMS lub TRI-CLAMP aż 3szt. Dla zachowania jak największej wygody obsługi i przechowywania, nasza kolumna składa się z trzech elementów łączonych ze sobą za pomocą szybkozłączy SMS lub TRI-CLAMP, to klient wybiera rodzaj złącza.
9. Uszczelki silikonowe- wykonane z silikonu spożywczego10. Zawór precyzyjny iglicowy 1/4″ – wykonany z wysokiej jakości stali spożywczej w zestawie z króćcami i wężem silikonowym do odprowadzenia gotowego produktu. Umożliwia bardzo precyzyjne ustawienie odbioru z jeziorka.11.Wypełnienie kolumny – filtr katalityczny miedziany i nierdzewny – w sumie aż 130cm wypełnienia w rurze 60,3mm
12. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą13. Kulowy zawór spustowy 3/4″ ułatwiający opróżnienie beczki.

16 inne produkty

PayPal